Riepa Lassa

Turku riepu zīmols Lassa dienasgaismu ieraudzījis 1974. gadā. To dibinājusi Sabanci grupa ar partneriem. Astoņdesmitajos gados zīmols pievienojās japāņu milzim Bridgestone Corporation, veidojot kopīgu uzņēmumu. Šodien Lassa riepas ir slavenas ar tām piemītošo kvalitāti un uzticamību. Tās izgatavo rūpnieks Brisa, kura īpašumā ir viena no lielākajām ražotnēm pasaulē 350 000 m² lielā platībā. Lassa ar simtiem izplatītāju starpniecību riepas eksportē uz vairāk nekā 50 pasaules valstīm.

Automobiļu riepas Lassa

Pārdotākie profili

Visi profili Lassa

Pārlūkojiet mūsu plašo Lassa modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.