Filtrēt
Journey Tyre

Journey Tyre P815

Kategorija :
Sporta/Sacīkšu
8 atsauksmes
Protektori
P815
Izmērs
6 izmēri
Kategorija
Sporta/Sacīkšu
Klientu atsauksmes
8 atsauksmes
Sākot no
38,68 
Noliktavā
Skatīt izmērus
Droša transakcija
Vairāk nekā 100 uzstādīšanas partneri
Specifikācija
Protektori
P815
Izmērs
6 izmēri
Kategorija
Sporta/Sacīkšu
Klientu atsauksmes
8 atsauksmes
Apraksts

Robusts dizains Journey tyre P815 modelim, kas ir kategorizēts kā kvadracikla riepa, bet pielāgojams daudziem transportlīdzekļu tipiem, īpaši mazām lauksaimniecības piekabēm. Tas ir tikpat ērts gan uz ceļiem, gan takās. Sarežģītu lēcu veidota riepas protektora un visu gadu gumijas maisījums ļauj riepai būt efektīvai uz visiem ceļa seguma veidiem (saušiem, mitriem vai pat sniegotiem), kontroles līmenis ir augsts. Riepas virsmā veidotās rievas ir zigzaga formā, pleci ir aprīkoti ar zobiem labākai piekarambai. Stabils un precīzs, P815 ir arī ļoti izturīgs pret spiedienu un nodilumu.

Izmēri
8 klientu komentāri
4.5 no 5 zvaigznēm
Kvalitāte/cena
4.5/5
Stabilitāte
4/5
Trokšņa līmenis
4/5
Kalpošanas ilgums
3.5/5
Šķēršļu pārvarēšana
3/5
Saķere ar asfaltu
3.5/5
Izturība pret pārduršanu
4/5
Vibrācijas
4/5
Lietotāju atsauksmes

Lai varētu novērtēt šo produktu, jums iepriekš jāveic pasūtījums. Informējam, ka atsauksmes, kas atstātas mājaslapā, tiek kontrolētas. Atsauksmes tiek kārtotas tikai hronoloģiskā secībā.


Atsauksme no knudsen
4/5

lielisks

Ceļa vieds: Apvidus apstākļi - Braukšana: Standarta - Transportlīdzeklis: traktor
Atsiliepimas pateiktas 05.02.24 autoriaus knudsen po pirkimo patirties 05.01.24 Tulkotu atsauksmi iesniedza knudsen 05.02.24, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 05.01.24 - skatīt oriģinālu (dāņu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Atsauksme no Hans
3/5

Labas riepas par labu cenu

Ceļa vieds: Ceļš - Braukšana: Standarta - Transportlīdzeklis: aanhanger
Atsiliepimas pateiktas 24.11.23 autoriaus Hans po pirkimo patirties 24.10.23 Tulkotu atsauksmi iesniedza Hans 24.11.23, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 24.10.23 - skatīt oriģinālu (holandiešu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Atsauksme no Fran
5/5

Viss kārtībā

Ceļa vieds: Kalni - Braukšana: Standarta
Atsiliepimas pateiktas 29.09.21 autoriaus Fran po pirkimo patirties 30.08.21 Tulkotu atsauksmi iesniedza Fran 29.09.21, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 30.08.21 - skatīt oriģinālu (spāņu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Atsauksme no ellisb4
5/5

Man nav ne jausmas, kas šajā veidlapā ir teikts, bet riepas ir lieliskas

Ceļa vieds: Ceļš - Braukšana: Standarta
Atsiliepimas pateiktas 22.03.21 autoriaus ellisb4 po pirkimo patirties 19.02.21 Tulkotu atsauksmi iesniedza ellisb4 22.03.21, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 19.02.21 - skatīt oriģinālu (portugāļu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.