Riepa Kenda

Kopš 1962. gada zīmols Kenda specializējas apvidus transportlīdzekļu riepu izgatavošanā. Tā kvadricikliem paredzētās riepas, kuras tiek ražotas Āzijā, apliecina rūpnieka plašās tehnoloģiskās zināšanas. Lai arī kāds būtu izvēlētais braukšanas segums, tiek nodrošināta izcila vadāmība. Riepas raksturo uzticamība un arvien labāki ilgmūžības parametri. Lai garantētu visaugstākās klases produkciju, kas neatpaliek no lielāko zīmolu radītajām riepām, Kenda pastāvīgi iegulda resursus pētniecībā.

Kvadriciklu riepas Kenda

Pārdotākie profili

Visi profili Kenda

Pārlūkojiet mūsu plašo Kenda modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

Sporta/Sacīkšu

Negrupēti

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.