Kenda

Kenda K572 Road GO
19X7-8 20N 4PR, E-mark

Kategorija :
Izklaides/Maršrutu
4.5/5 (5 atsauksmes)
Cena par vienību
75,69 
Noliktavā
  • Droša transakcija
  • Vairāk nekā 100 uzstādīšanas partneri
Specifikācija
Zīmols
Kenda
Modelis
K572 Road GO
Izmērs
19X7-8 20N Mainīt
Detaļas
4PR, E-mark
Kategorija
Izklaides/Maršrutu
Klientu atsauksmes
5 atsauksmes
EAN
4717954427932
HSN
269207
Apraksts

Kenda K572 Road GO 19X7-8 20N 4PR, E-mark ir ceļa riepa ar lieliem blokiem, kas nodrošina labu saķeri uz ceļa un lielu uzticamību jebkurā apvidū.

Bieži uzdotie jautājumi: Montāža

Jums ir divas piegādes iespējas, veicot pasūtījumu:

Piegāde uz jūsu izvēlēto adresi: jūs varēsiet aizvest savus riepas uz vienu no mūsu partneru centriem, lai veiktu montāžas pakalpojumu.

Piegāde uz montāžas staciju: partneris sazināsies ar jums tiklīdz saņems jūsu pasūtījumu, lai vienotos par tikšanos un veiktu montāžas pakalpojumu.

Partneru tarifi ir norādīti pasūtījuma veikšanas laikā. Tādējādi jūs varēsiet izvēlēties visizdevīgāko un ērtāko variantu.

Mūsu partneri
Piegādes izmaksas ir bezmaksas, iegādājoties pāris riepas, un vienmēr bezmaksas motociklu riepām.
DHL GLS DPD UPS Chronopost
Mūsu maksājumu metodes
Savu pasūtījumu varat norēķināties, izmantojot šādus maksāšanas veidus:
Visa Mastercard Maestro Visa electron Paypal Paypal Paypal Sepa
5 klientu komentāri
4.5 no 5 zvaigznēm
Kvalitāte/cena
3.5/5
Stabilitāte
4/5
Trokšņa līmenis
3.5/5
Kalpošanas ilgums
3.5/5
Šķēršļu pārvarēšana
4/5
Saķere ar asfaltu
4/5
Izturība pret pārduršanu
3.5/5
Vibrācijas
4/5
Lietotāju atsauksmes

Lai varētu novērtēt šo produktu, jums iepriekš jāveic pasūtījums. Informējam, ka atsauksmes, kas atstātas mājaslapā, tiek kontrolētas. Atsauksmes tiek kārtotas tikai hronoloģiskā secībā.


Atsauksme no Vincenzo
3/5

Labas

Ceļa vieds: Ceļš - Braukšana: Standarta - Transportlīdzeklis: Golf Car
Atsiliepimas pateiktas 17.06.21 autoriaus Vincenzo po pirkimo patirties 18.05.21 Tulkotu atsauksmi iesniedza Vincenzo 17.06.21, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 18.05.21 - skatīt oriģinālu (itāļu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Atsauksme no Sammy
2/5

Lietoju riepu uz īrēta ATV. Manā ATV, 500 Susi, bija pienācis apskates laiks. Slapjā laikā saķere ar ceļu nebija laba. Ripošanas troksnis bija tāds viduvējs. Ir klusākas un lētākas riepas ceļu lietotājiem.

Ceļa vieds: Ceļš - Braukšana: Standarta - Transportlīdzeklis: Suzuki King Quad 500 AXi - Nobraukums: 500 km
Atsiliepimas pateiktas 30.09.15 autoriaus Sammy po pirkimo patirties N/A Tulkotu atsauksmi iesniedza Sammy 30.09.15, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi N/A - skatīt oriģinālu (vācu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Atsauksme no Jochen
4/5

Cenā es nevarēju atrast lētāku riepu. Piegāde notika noteiktajā laika posmā. Ņemot vērā, ka kvadriemam paredzētās riepas ilgi nesaglabājas, es noteikti atkārtoti pasūtīšu.

Ceļa vieds: Ceļš - Braukšana: Standarta
Atsiliepimas pateiktas 11.10.14 autoriaus Jochen po pirkimo patirties N/A Tulkotu atsauksmi iesniedza Jochen 11.10.14, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi N/A - skatīt oriģinālu (vācu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Piekļuve atbalstam

Darba laiks: Pr.-Pk. plkst. 10-18

Vai jūs vēlaties informāciju par mūsu vietni vai produktiem? Mūsu tirdzniecības komanda jūs informēs no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Datunu aizsardzība

Jūsu personīgo datu aizsardzība mums ir ļoti svarīga.

Mēs piešķiram lielu nozīmi visu informācijas, ko kopīgojat ar mums, konfidencialitātei un drošībai.
Kā viena no mūsu galvenajām prioritātēm, mēs esam ieviesuši stingrus pasākumus, lai nodrošinātu jūsu datu aizsardzību.
Tāpēc mēs aicinām jūs iepazīties ar mūsu detalizēto privātuma politiku, kurā atradīsiet visu informāciju par jūsu personīgo datu vākšanu, izmantošanu un aizsardzību.

Mēs esam apņēmušies ievērot jūsu privātumu un rūpīgi apstrādāt jūsu datus.

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.