Ar stipru, ar 0° tērauda jostu pastiprinātu karkasu, Pirelli Phantom Sportscomp ir ar interesantu dizainu, kas ar ģeometriskām formām veicina vadāmību un precīzu virziena maiņu pagriezienos. Tas ir piemērots klasiskām sporta motocikliem ceļu braukšanai.
Lai varētu novērtēt šo produktu, jums iepriekš jāveic pasūtījums. Informējam, ka atsauksmes, kas atstātas mājaslapā, tiek kontrolētas. Atsauksmes tiek kārtotas tikai hronoloģiskā secībā.
Nekļūdieties: atgriešana caur releju nav iespējama, pārāk dārga. Pērciet Francijā!!
Šis ir labāks riepa nekā standarta Ceat riepa, kas bija pievienota ar motociklu.
Labas riepa un perfekta velosipēdam
Riepas nomaiņas cena ar līgumdarbnīcu (Riepas GU2) neatbilda tai cenai, kas tika norādīta mājaslapā pirkšanas brīdī. Citādi, ātra sūtīšana un viss pareizi.
Uzmanību uz slapjo ceļu
Ideāla servisa. Laikus piegāde man norādītajā servisā. Ļoti ieteicams.
Labākais riepa interceptoram.. žēl, ka tā tik ātri nodilst
Ļoti laba saķere gan sausā, gan slapjā segā. Ātri sasilst, stabils un drošs, neskatoties uz dažām reakcijām, braucot pāri dažiem ceļa savienojumiem. Tomēr ilgmūžībai ir jāpārskata: 8000 km aizmugurē ar 47 ZS mašīnu nav pietiekami.