Meklēšana pēc izmēriem
Motociklu riepas Shinko

Motociklu riepa Shinko

Shinko grupa, kas dibināta 1946. gadā Japānas pilsētā Osakā, uzsāk savu darbību kā riepu un velosipēdu kameru ražotājs. Šodien uzņēmumu grupa ir augošs gumijas izstrādājumu ražotājs.

1998. gadā Shinko grupa iegādājās Yokohama Rubber Co. piederošo tehnoloģiju un riepu veidnes un sāka ražot izstrādājumus ar Shinko Tire zīmolu. Izvietojot ražošanu Dienvidkorejā un Japānā radītu dizainu, uzņēmumam izdevās harmoniski savienot japāņu dizaina principus un inženiertehniskos aspektus ar dienvidkorejiešu produkcijas kvalitātes kontroles standartiem. Šodien Shinko Tire mēnesī saražo aptuveni 200 000 riepu motorizētiem transportlīdzekļiem.

ASV Shinko riepas importē Western Power Sports, Inc. (WPS), kura centrālais birojs atrodas Aidaho štata galvaspilsētā Boisisitijā. Uzņēmums ieņem stabilu vietu motosporta tirgū un tam pieder noliktavas Boisisitijā (Aidaho), Frezno (Kalifornijā), Ešli (Indiānā), Elizabetaunā, (Pensilvānijā), Midlotianā (Teksasā) un Memfisā, (Tenesijā). Uzņēmums Shinko Tires USA sadarbībā ar WPS ar lepnumu piedāvā riepas Cruiser, Scooter, Off road un Dual Sport, kas pieder pie Shinko sporta sērijas.

Testi, kas pastāvīgi tiek viekti ASV un Shinko Tire rūpnīcas pētniecības un attīstības tendences ir ļāvušas ražot daudzsološas riepas, kas spēj atbilst mūsdienu autosportistu vajadzībām. Shinko Tire un WPS riepām ir tikai viens mērķis: atbilst tam, ko jūs sagaidāt.

Pārdotākie profili

Šosejas/Sporta

Vasaras

Motorolleru

Specializētas

LiveChat
Whatsapp Messenger