Riepa Avon

Zīmols Avon riepu tirgū darbojas kopš 1904. gada. Tas piedāvā vieglo automobiļu, motociklu, vieglā un vidējā komerctransporta, kā arī piekabju riepas. Avon pieder Cooper Tire & Rubber Company grupai.

Gadu gaitā zīmols vienlīdz veiksmīgi sevi pieteicis sporta automobiļu tirgū. 100 gadu ilgās riepu ražošanas pieredzes bagātināts, mūsdienās Avon apvieno modernas ražošanas iekārtas un augsti attīstītas tehnoloģijas.

Avon riepas izceļas ar lielisku cenas un kvalitātes attiecību, kā arī izciliem veiktspējas rādītajiem.

Automobiļu riepas Avon

Pārdotākie profili

Visi profili Avon

Pārlūkojiet mūsu plašo Avon modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

4x4 / SUV

Komerctransports/Autofurgoni

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.