Riepa Avon

Avon riepu tirgū darbojas kopš 1904. gada. Motociklu riepu klāstu uzņēmums piedāvā kopš 1911. gada.

Mūsdienās Avon radīto riepu klāstā ir arī līdz šim visaugstāk pilnveidotais satiksmes un sacīkšu riepu modelis — VP2. Avon motociklu riepas radītas gan pilsētas ceļu, gan trases apstākļiem un lieti noderēs, līkumojot pa kalnu ceļiem, novirzoties no jau iebrauktajiem ceļiem vai vienkārši dodoties atpūtas izbraucienā.
Tās izceļas ar lielisku cenas un kvalitātes līdzsvaru, kā arī augstiem tehniskajiem parametriem.

Motociklu riepas Avon

Pārdotākie profili

Visi profili Avon

Pārlūkojiet mūsu plašo Avon modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.