Domāts motokrosa, ne-FIM enduro, superkrosa un freistila braucējiem, Metzeler MC 360™ piedāvā izcilu veiktspēju jebkuros sacensību apstākļos.
Aprīkots ar riepu protektoru, kas ir izstrādāts, lai nodrošinātu optimālu saķeri ar mīkstu un vidēju grunts segumu, priekšējā riepa ir aprīkota ar 5 rindām ar ļoti platiem protektora zobiem, kas ir izkārtoti garumvirzienā. Nodrošinot efektīvu zemes un dubļu izvadīšanu, plašās atstarpes starp dimanta formā izgrieztiem protektora zobiem nodrošina efektivitāti, saķeri jebkurā slīpuma līmenī, elastību un ilgu kalpošanas laiku.
Aizmugurējā riepa ir aprīkota ar 3 rindām ar protektora zobiem, vienu centrā un vienu katrā plecā.
Izturīgs, ilgmūžīgs un universāls, Metzeler MC 360™ ļauj samazināt jāveicamo regulējumu skaitu uz motocikla.
Izmantojot polimērus savā sastāvā, protektora zobu stingrība ļauj sasniegt augsta līmeņa dinamisku veiktspēju, kā arī lielisku izturību pret karstumu, palielinot riepas kalpošanas laiku.
Lai varētu novērtēt šo produktu, jums iepriekš jāveic pasūtījums. Informējam, ka atsauksmes, kas atstātas mājaslapā, tiek kontrolētas. Atsauksmes tiek kārtotas tikai hronoloģiskā secībā.
Lieliska uzvedība bezceļu braucienos
Nedaudz cietāks un apaļāks nekā Metzler 6days. Gaidu nedaudz ilgāku kalpošanas laiku nekā 6days, jo ielas posmos. Prognozējams, labs smiltīs, nedaudz sliktāks lauskās. Man kombinācija Metzler 6days priekšā un MC360 vidēji mīksts ir ideāls. Man bija arī Michelin enduro. Ideāli ar biezām saknēm mežā, bet nē uz slapja smilšu.
Ļoti jauka riepa ar lielu saķeri
Ideālas terēna riepas!!!
LABA RIEPA
Augstas kvalitātes riepas.
Lietota riepa riteņbraukšanai Westbrook Super Mare pludmalē – absolūti pirmkārtīga.
Labas kvalitātes, augsta profila riepa.
Mana pasūtījums tika piegādāts laikā, un daļas bija tieši tādas, kā aprakstīts. Lieliska klientu apkalpošana arī! Ļoti iesaku šo vietni, lai iegādātos auto rezerves daļas.
Ļoti universāla riepa, kas lieliski darbojas ar tubliss 0,3 psi