Riepa Metzeler

Vācu rūpnieks Metzeler motociklu riepu izgatavošanā specializējas kopš 1892. gada. Tā mērķis ir piedāvāt motociklu vadītāju prasībām pilnībā atbilstošu riepu klāstu. Uzņēmums, kura dibinātājs ir Roberts Frīdrihs Meclers, darbību aizsāka ar vairākslāņu gumijas riepu ražošanu. 1979. gadā uzņēmums nolēma pilnībā pievērsties motociklu riepu ražošanai. Metzeler pazīstams kā pirmais ražotājs Eiropā, kas izstrādājis "tubeless" jeb bezkameras riepas. Pateicoties jaunu materiālu lietojumam, inovatīvu protektora modeļu izstrādei, kā arī augsto tehnoloģiju gumijas sastāvdaļu ieviešanai, vācu uzņēmums vienmēr bijis viens no tehnoloģiskās attīstības līderiem.Metzeler riepas izplata Pirelli grupa.

Motociklu riepas Metzeler

Pārdotākie profili

Visi profili Metzeler

Pārlūkojiet mūsu plašo Metzeler modeļu klāstu un atrast to, kas pilnībā atbilst jūsu vajadzībām. Izbaudiet labākās cenas visā mūsu izvēlē!

Trail

Krosa/Triāla

Vasaras
Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.