Meklēšana pēc automobiļa

Lietā diska nomaiņa

Diska tehniskie parametri izskaidroti zemāk redzamajā attēlā:

Paskaidrojumi

1. Diska platums collās
2. Diska diametrs collās
3. Attālums starp pretējiem diska skrūvju caurumiem milimetros
4. ET jeb diska iznesums: attālums (milimetros) starp diska centru un vietu, kur tas savienojas ar riteņa rumbu
5. Centra diametrs, kurā tiek iestiprināta ass rumba.

Ja zināt savu oriģinālā aprīkojuma disku skrūvju attālumu, centra diametru, skrūvju caurumu skaitu un diska iznesumu, varat izmantot mūsu meklēšanu pēc izmēra.

Ja jūsu rīcībā nav šādas informācijas, nesatraucieties, jo mūsu datu bāzē apkopoti visi minētie parametri katram automobilim. Norādiet sava automobiļa modeli šeit. Mūsu vietne piedāvās visus jūsu automobilim atbilstošu parametru diskus gan priekšējai, gan aizmugurējai asij.

Kad meklēšana pabeigta, zināsiet precīzus disku izmērus, kas piemēroti tieši jūsu automobilim. Pēc tam varat veikt meklēšanu pēc izmēra, ņemot vērā zemāk uzskaitītos ieteikumus.

Zelta likumi

Varat izvēlēties disku, kura izmēri atšķiras no jūsu automobiļa oriģinālā aprīkojuma diska izmēriem. Taču nepieciešams ievērot dažus noteikumus:

  • Identisks skrūvju caurumu skaits un attālums starp tiem: jūsu disks tiek piestiprināts ar skrūvju palīdzību. Tādēļ skrūvju fiksācijas caurumu izvietojumam jābūt precīzi vienādam ar ass caurumu izvietojumu. Šo izvietojumu nosaka skrūvju caurumu skaits un attālums starp 2 pretējiem caurumiem.
  • Vienāds vai lielāks centra diametrs: centra diametrs ir caurums diska centrā, kurā tiek iestiprināta ass rumba. Tādēļ šim caurumam jābūt vai nu vienādam vai lielākam par ass rumbas diametru, pretējā gadījumā disku nebūs iespējams uzlikt. Lietojot diskus, kuru centra diametrs ir lielāks nekā ass rumbas izmērs, dažreiz braukšanas laikā varat izjust vibrācijas. Lai šo problēmu novērstu, mūsu piegādātajiem diskiem komplektā pievienojam centrēšanas gredzenu, kas ļaus "aizpildīt" izmēru atšķirību starp jūsu automobiļa ass rumbu un diska centra caurumu.
  • Vienāds diska iznesums (ET): diska iznesumam ir liela nozīme, jo tas nosaka diska pozīciju attiecībā pret automobiļa asi. Ja iznesums būs pārāk liels, disks var saskarties ar ass iekšējo daļu un bremžu sistēmu. Gadījumā, ja iznesums ir pārāk mazs, disks var saskarties ar automobiļa virsbūvi. Diska optimālais iznesums atkarīgs no automobiļa.

LiveChat
Messenger