ITP

ITP Mud Lite XTR
27X9-14 75F 6PR, NO E-mark

Kategorija :
Darba/Bezceļu
3.5/5 (2 atsauksmes)
Cena par vienību
145,68 
Noliktavā
  • Droša transakcija
  • Vairāk nekā 100 uzstādīšanas partneri
Specifikācija
Zīmols
ITP
Modelis
Mud Lite XTR
Izmērs
27X9-14 75F Mainīt
Detaļas
6PR, NO E-mark
Kategorija
Darba/Bezceļu
Klientu atsauksmes
2 atsauksmes
EAN
5999110809540
HSN
560373
Apraksts

IPT Mud Lite XTR ir ekstrēmu apstākļu radiālais riepas. Tas ir slāpes pēc sliktākajiem apstākļiem, tā samazinātā sānu elastība nodrošina samazinātu elastību un paredzamu vadāmību agresīvas braukšanas laikā.

Bieži uzdotie jautājumi: Montāža

Jums ir divas piegādes iespējas, veicot pasūtījumu:

Piegāde uz jūsu izvēlēto adresi: jūs varēsiet aizvest savus riepas uz vienu no mūsu partneru centriem, lai veiktu montāžas pakalpojumu.

Piegāde uz montāžas staciju: partneris sazināsies ar jums tiklīdz saņems jūsu pasūtījumu, lai vienotos par tikšanos un veiktu montāžas pakalpojumu.

Partneru tarifi ir norādīti pasūtījuma veikšanas laikā. Tādējādi jūs varēsiet izvēlēties visizdevīgāko un ērtāko variantu.

Mūsu partneri
Piegādes izmaksas ir bezmaksas, iegādājoties pāris riepas, un vienmēr bezmaksas motociklu riepām.
DHL GLS DPD UPS Chronopost
Mūsu maksājumu metodes
Savu pasūtījumu varat norēķināties, izmantojot šādus maksāšanas veidus:
Visa Mastercard Maestro Visa electron Paypal Paypal Paypal Sepa
2 klientu komentāri
3.5 no 5 zvaigznēm
Kvalitāte/cena
3.5/5
Stabilitāte
5/5
Trokšņa līmenis
4/5
Kalpošanas ilgums
4.5/5
Šķēršļu pārvarēšana
4.5/5
Saķere ar asfaltu
4/5
Izturība pret pārduršanu
4/5
Vibrācijas
4/5
Lietotāju atsauksmes

Lai varētu novērtēt šo produktu, jums iepriekš jāveic pasūtījums. Informējam, ka atsauksmes, kas atstātas mājaslapā, tiek kontrolētas. Atsauksmes tiek kārtotas tikai hronoloģiskā secībā.


Atsauksme no Sébastien
4/5

Apstiprinu pēc tam, kad to esmu pamēējies dażos dażus dażu veidu teritorijās un kilometros. Lielisks akmeņainos ceļos, pat kad slapjā laikā! Ķoti laba saţepšana. Ķoti stabils spiediena vai slīkša gadījumā. Viegli nesot un braucot. Viduvēji purvī.

Ceļa vieds: Apvidus apstākļi - Braukšana: Sporta - Transportlīdzeklis: Can am Renégade - Nobraukums: 1000 km
Atsiliepimas pateiktas 22.05.23 autoriaus Sébastien po pirkimo patirties 24.03.23 Tulkotu atsauksmi iesniedza Sébastien 22.05.23, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 24.03.23 - skatīt oriģinālu (franču) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Atsauksme no Sébastien
3/5

Riepas pārbaudītas aptuveni 300 km. Stabilas līkumos un laba saķere uz trases. Vidēji purvā un bremzējot. Tāpat diezgan vieglas.

Ceļa vieds: Apvidus apstākļi - Braukšana: Sporta - Transportlīdzeklis: Can am 1000 Renégade
Atsiliepimas pateiktas 12.04.23 autoriaus Sébastien po pirkimo patirties 24.03.23 Tulkotu atsauksmi iesniedza Sébastien 12.04.23, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 24.03.23 - skatīt oriģinālu (franču) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Piekļuve atbalstam

Darba laiks: Pr.-Pk. plkst. 10-18

Vai jūs vēlaties informāciju par mūsu vietni vai produktiem? Mūsu tirdzniecības komanda jūs informēs no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Datunu aizsardzība

Jūsu personīgo datu aizsardzība mums ir ļoti svarīga.

Mēs piešķiram lielu nozīmi visu informācijas, ko kopīgojat ar mums, konfidencialitātei un drošībai.
Kā viena no mūsu galvenajām prioritātēm, mēs esam ieviesuši stingrus pasākumus, lai nodrošinātu jūsu datu aizsardzību.
Tāpēc mēs aicinām jūs iepazīties ar mūsu detalizēto privātuma politiku, kurā atradīsiet visu informāciju par jūsu personīgo datu vākšanu, izmantošanu un aizsardzību.

Mēs esam apņēmušies ievērot jūsu privātumu un rūpīgi apstrādāt jūsu datus.

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.