Maxxis

Maxxis MU-511
27X9-12 73J (225/80-12) 6PR, Priekšējā, E4

Kategorija :
Darba/Bezceļu
4.5/5 (1 atsauksmes)
Cena par vienību
148,49 
Noliktavā
  • Droša transakcija
  • Vairāk nekā 100 uzstādīšanas partneri
Specifikācija
Zīmols
Maxxis
Modelis
MU-511
Izmērs
27X9-12 73J (225/80-12) Mainīt
Detaļas
6PR, Priekšējā, E4
Kategorija
Darba/Bezceļu
Klientu atsauksmes
1 atsauksmes
EAN
4717784521404
HSN
52599531
Apraksts

Maxxis MU-511 ir visu laika tendences “mud” tipa riepa, kas paredzēta kvadracikliem, kas ir blakus blakus tipa. Tā ir standarta aprīkojumā vairākiem Polaris Ranger modeļiem. Plašais nospiedums un izturīgā 6 slāņu korpusa konstrukcija nodrošina ilgstošas sniegšanas iespējas pat smagas slodzes apstākļos. Bloku leņķi malās un lieli protektori nodrošina perfektu saķeri ar visiem grunts veidiem, pat visgrūtākajiem un rievām (profils ir līdzīgs Maxxis Ceros). Centrālo protektoru vieglā V veida slīpums, kas ir pretizslīdes, nodrošina optimālu stabilitāti dubļos un citos slidumkrēslainos apstākļos. MU-511 ir paredzēts priekšējiem riteņiem; aizmugurējo riteni aizstāj ar MU-521.

Bieži uzdotie jautājumi: Montāža

Jums ir divas piegādes iespējas, veicot pasūtījumu:

Piegāde uz jūsu izvēlēto adresi: jūs varēsiet aizvest savus riepas uz vienu no mūsu partneru centriem, lai veiktu montāžas pakalpojumu.

Piegāde uz montāžas staciju: partneris sazināsies ar jums tiklīdz saņems jūsu pasūtījumu, lai vienotos par tikšanos un veiktu montāžas pakalpojumu.

Partneru tarifi ir norādīti pasūtījuma veikšanas laikā. Tādējādi jūs varēsiet izvēlēties visizdevīgāko un ērtāko variantu.

Mūsu partneri
Piegādes izmaksas ir bezmaksas, iegādājoties pāris riepas, un vienmēr bezmaksas motociklu riepām.
DHL GLS DPD UPS Chronopost
Mūsu maksājumu metodes
Savu pasūtījumu varat norēķināties, izmantojot šādus maksāšanas veidus:
Visa Mastercard Maestro Visa electron Paypal Paypal Paypal Sepa
1 klienta komentārs
4.5 no 5 zvaigznēm
Kvalitāte/cena
5/5
Stabilitāte
4/5
Trokšņa līmenis
5/5
Kalpošanas ilgums
4/5
Šķēršļu pārvarēšana
4/5
Saķere ar asfaltu
5/5
Izturība pret pārduršanu
5/5
Vibrācijas
5/5
Lietotāju atsauksmes

Lai varētu novērtēt šo produktu, jums iepriekš jāveic pasūtījums. Informējam, ka atsauksmes, kas atstātas mājaslapā, tiek kontrolētas. Atsauksmes tiek kārtotas tikai hronoloģiskā secībā.


Atsauksme no Boštjan
4/5

Labi riepas jebkāda veida braukšanai

Ceļa vieds: Apvidus apstākļi - Braukšana: Standarta - Transportlīdzeklis: Atv
Atsiliepimas pateiktas 19.09.21 autoriaus Boštjan po pirkimo patirties 10.08.21 Tulkotu atsauksmi iesniedza Boštjan 19.09.21, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 10.08.21 - skatīt oriģinālu (slovēņu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Piekļuve atbalstam

Darba laiks: Pr.-Pk. plkst. 10-18

Vai jūs vēlaties informāciju par mūsu vietni vai produktiem? Mūsu tirdzniecības komanda jūs informēs no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Datunu aizsardzība

Jūsu personīgo datu aizsardzība mums ir ļoti svarīga.

Mēs piešķiram lielu nozīmi visu informācijas, ko kopīgojat ar mums, konfidencialitātei un drošībai.
Kā viena no mūsu galvenajām prioritātēm, mēs esam ieviesuši stingrus pasākumus, lai nodrošinātu jūsu datu aizsardzību.
Tāpēc mēs aicinām jūs iepazīties ar mūsu detalizēto privātuma politiku, kurā atradīsiet visu informāciju par jūsu personīgo datu vākšanu, izmantošanu un aizsardzību.

Mēs esam apņēmušies ievērot jūsu privātumu un rūpīgi apstrādāt jūsu datus.

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.