Wanda

Wanda P-350
27X9-12 52J 6PR, E4

Kategorija :
Izklaides/Maršrutu
3.5/5 (4 atsauksmes)
Cena par vienību
125,49 
Noliktavā
  • Droša transakcija
  • Vairāk nekā 100 uzstādīšanas partneri
Specifikācija
Zīmols
Wanda
Modelis
P-350
Izmērs
27X9-12 52J Mainīt
Detaļas
6PR, E4
Kategorija
Izklaides/Maršrutu
Klientu atsauksmes
4 atsauksmes
EAN
6975222073825
Apraksts

Ar nedirekcionālu protektora rakstu, riepa Wanda P-350 ir aprīkota arī ar progresīvu radiālo konstrukciju un papildu plecu spraudņiem, kas nodrošina aizsardzību, braukšanas komfortu, optimālu saķeri un lielisku ceļa turēšanu uz akmens un netīrumiem.

Bieži uzdotie jautājumi: Montāža

Jums ir divas piegādes iespējas, veicot pasūtījumu:

Piegāde uz jūsu izvēlēto adresi: jūs varēsiet aizvest savus riepas uz vienu no mūsu partneru centriem, lai veiktu montāžas pakalpojumu.

Piegāde uz montāžas staciju: partneris sazināsies ar jums tiklīdz saņems jūsu pasūtījumu, lai vienotos par tikšanos un veiktu montāžas pakalpojumu.

Partneru tarifi ir norādīti pasūtījuma veikšanas laikā. Tādējādi jūs varēsiet izvēlēties visizdevīgāko un ērtāko variantu.

Mūsu partneri
Piegādes izmaksas ir bezmaksas, iegādājoties pāris riepas, un vienmēr bezmaksas motociklu riepām.
DHL GLS DPD UPS Chronopost
Mūsu maksājumu metodes
Savu pasūtījumu varat norēķināties, izmantojot šādus maksāšanas veidus:
Visa Mastercard Maestro Visa electron Paypal Paypal Paypal Sepa
4 klientu komentāri
3.5 no 5 zvaigznēm
Kvalitāte/cena
3/5
Stabilitāte
3.5/5
Trokšņa līmenis
3.5/5
Kalpošanas ilgums
3.5/5
Šķēršļu pārvarēšana
3.5/5
Saķere ar asfaltu
4/5
Izturība pret pārduršanu
3.5/5
Vibrācijas
4/5
Lietotāju atsauksmes

Lai varētu novērtēt šo produktu, jums iepriekš jāveic pasūtījums. Informējam, ka atsauksmes, kas atstātas mājaslapā, tiek kontrolētas. Atsauksmes tiek kārtotas tikai hronoloģiskā secībā.


Atsauksme no Il Diego
3/5

Ērta vietne un kvalitatīvas riepas

Ceļa vieds: Apvidus apstākļi - Braukšana: Sporta - Transportlīdzeklis: Polaris sportsman 500
Atsiliepimas pateiktas 03.06.23 autoriaus Il Diego po pirkimo patirties 04.05.23 Tulkotu atsauksmi iesniedza Il Diego 03.06.23, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 04.05.23 - skatīt oriģinālu (itāļu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Atsauksme no Pollux
3/5

Piegādes laiks bija labs, bet paziņojums par riepju nosūtīšanu uz servisa partneri ienāca dažas dienas vēlāk... citādi es biju apmierināts!

Ceļa vieds: Ceļš - Braukšana: Standarta
Atsiliepimas pateiktas 09.07.22 autoriaus Pollux po pirkimo patirties 08.06.22 Tulkotu atsauksmi iesniedza Pollux 09.07.22, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 08.06.22 - skatīt oriģinālu (vācu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Atsauksme no polo
4/5

Tikko pasūtīju riepu Wanda P-350, jo tā bija tā paša rīsojo riepu rāmis, un bija daudz lētāka. Cerēju, ka tās būs tikpat izturīgas. Ļoti apmierināts ar produktu līdz šim.

Ceļa vieds: Apvidus apstākļi - Braukšana: Standarta - Transportlīdzeklis: ssv quad - Nobraukums: 200 km
Atsiliepimas pateiktas 16.09.21 autoriaus polo po pirkimo patirties 16.08.21 Tulkotu atsauksmi iesniedza polo 16.09.21, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 16.08.21 - skatīt oriģinālu (franču) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Atsauksme no herve L
4/5

ļoti labi

Ceļa vieds: Apvidus apstākļi - Braukšana: Sporta - Transportlīdzeklis: can-am
Atsiliepimas pateiktas 21.07.16 autoriaus herve L po pirkimo patirties N/A Tulkotu atsauksmi iesniedza herve L 21.07.16, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi N/A - skatīt oriģinālu (franču) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Piekļuve atbalstam

Darba laiks: Pr.-Pk. plkst. 10-18

Vai jūs vēlaties informāciju par mūsu vietni vai produktiem? Mūsu tirdzniecības komanda jūs informēs no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Datunu aizsardzība

Jūsu personīgo datu aizsardzība mums ir ļoti svarīga.

Mēs piešķiram lielu nozīmi visu informācijas, ko kopīgojat ar mums, konfidencialitātei un drošībai.
Kā viena no mūsu galvenajām prioritātēm, mēs esam ieviesuši stingrus pasākumus, lai nodrošinātu jūsu datu aizsardzību.
Tāpēc mēs aicinām jūs iepazīties ar mūsu detalizēto privātuma politiku, kurā atradīsiet visu informāciju par jūsu personīgo datu vākšanu, izmantošanu un aizsardzību.

Mēs esam apņēmušies ievērot jūsu privātumu un rūpīgi apstrādāt jūsu datus.

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.