Journey Tyre

Journey Tyre P815
20.5X8-10 98M 12PR, NHS

Kategorija :
Sporta/Sacīkšu
4.5/5 (8 atsauksmes)
Cena par vienību
49,89 
Noliktavā
  • Droša transakcija
  • Vairāk nekā 100 uzstādīšanas partneri
Specifikācija
Zīmols
Journey Tyre
Modelis
P815
Izmērs
20.5X8-10 98M Mainīt
Detaļas
12PR, NHS
Kategorija
Sporta/Sacīkšu
Klientu atsauksmes
8 atsauksmes
EAN
6975222070183
HSN
JOU020580B815
Apraksts

Robusts dizains Journey tyre P815 modelim, kas ir kategorizēts kā kvadracikla riepa, bet pielāgojams daudziem transportlīdzekļu tipiem, īpaši mazām lauksaimniecības piekabēm. Tas ir tikpat ērts gan uz ceļiem, gan takās. Sarežģītu lēcu veidota riepas protektora un visu gadu gumijas maisījums ļauj riepai būt efektīvai uz visiem ceļa seguma veidiem (saušiem, mitriem vai pat sniegotiem), kontroles līmenis ir augsts. Riepas virsmā veidotās rievas ir zigzaga formā, pleci ir aprīkoti ar zobiem labākai piekarambai. Stabils un precīzs, P815 ir arī ļoti izturīgs pret spiedienu un nodilumu.

Bieži uzdotie jautājumi: Montāža

Jums ir divas piegādes iespējas, veicot pasūtījumu:

Piegāde uz jūsu izvēlēto adresi: jūs varēsiet aizvest savus riepas uz vienu no mūsu partneru centriem, lai veiktu montāžas pakalpojumu.

Piegāde uz montāžas staciju: partneris sazināsies ar jums tiklīdz saņems jūsu pasūtījumu, lai vienotos par tikšanos un veiktu montāžas pakalpojumu.

Partneru tarifi ir norādīti pasūtījuma veikšanas laikā. Tādējādi jūs varēsiet izvēlēties visizdevīgāko un ērtāko variantu.

Mūsu partneri
Piegādes izmaksas ir bezmaksas, iegādājoties pāris riepas, un vienmēr bezmaksas motociklu riepām.
DHL GLS DPD UPS Chronopost
Mūsu maksājumu metodes
Savu pasūtījumu varat norēķināties, izmantojot šādus maksāšanas veidus:
Visa Mastercard Maestro Visa electron Paypal Paypal Paypal Sepa
8 klientu komentāri
4.5 no 5 zvaigznēm
Kvalitāte/cena
4.5/5
Stabilitāte
4/5
Trokšņa līmenis
4/5
Kalpošanas ilgums
3.5/5
Šķēršļu pārvarēšana
3/5
Saķere ar asfaltu
3.5/5
Izturība pret pārduršanu
4/5
Vibrācijas
4/5
Lietotāju atsauksmes

Lai varētu novērtēt šo produktu, jums iepriekš jāveic pasūtījums. Informējam, ka atsauksmes, kas atstātas mājaslapā, tiek kontrolētas. Atsauksmes tiek kārtotas tikai hronoloģiskā secībā.


Atsauksme no knudsen
4/5

lielisks

Ceļa vieds: Apvidus apstākļi - Braukšana: Standarta - Transportlīdzeklis: traktor
Atsiliepimas pateiktas 05.02.24 autoriaus knudsen po pirkimo patirties 05.01.24 Tulkotu atsauksmi iesniedza knudsen 05.02.24, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 05.01.24 - skatīt oriģinālu (dāņu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Atsauksme no Hans
3/5

Labas riepas par labu cenu

Ceļa vieds: Ceļš - Braukšana: Standarta - Transportlīdzeklis: aanhanger
Atsiliepimas pateiktas 24.11.23 autoriaus Hans po pirkimo patirties 24.10.23 Tulkotu atsauksmi iesniedza Hans 24.11.23, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 24.10.23 - skatīt oriģinālu (holandiešu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Atsauksme no Fran
5/5

Viss kārtībā

Ceļa vieds: Kalni - Braukšana: Standarta
Atsiliepimas pateiktas 29.09.21 autoriaus Fran po pirkimo patirties 30.08.21 Tulkotu atsauksmi iesniedza Fran 29.09.21, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 30.08.21 - skatīt oriģinālu (spāņu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Atsauksme no ellisb4
5/5

Man nav ne jausmas, kas šajā veidlapā ir teikts, bet riepas ir lieliskas

Ceļa vieds: Ceļš - Braukšana: Standarta
Atsiliepimas pateiktas 22.03.21 autoriaus ellisb4 po pirkimo patirties 19.02.21 Tulkotu atsauksmi iesniedza ellisb4 22.03.21, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 19.02.21 - skatīt oriģinālu (portugāļu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Piekļuve atbalstam

Darba laiks: Pr.-Pk. plkst. 10-18

Vai jūs vēlaties informāciju par mūsu vietni vai produktiem? Mūsu tirdzniecības komanda jūs informēs no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Datunu aizsardzība

Jūsu personīgo datu aizsardzība mums ir ļoti svarīga.

Mēs piešķiram lielu nozīmi visu informācijas, ko kopīgojat ar mums, konfidencialitātei un drošībai.
Kā viena no mūsu galvenajām prioritātēm, mēs esam ieviesuši stingrus pasākumus, lai nodrošinātu jūsu datu aizsardzību.
Tāpēc mēs aicinām jūs iepazīties ar mūsu detalizēto privātuma politiku, kurā atradīsiet visu informāciju par jūsu personīgo datu vākšanu, izmantošanu un aizsardzību.

Mēs esam apņēmušies ievērot jūsu privātumu un rūpīgi apstrādāt jūsu datus.

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.