Kenda

Kenda K3201 Mastadon HT
26X11 R14 56N (280R14) 8PR, E-mark

Kategorija :
Darba/Bezceļu
4/5 (2 atsauksmes)
Cena par vienību
165,88 
Noliktavā
  • Droša transakcija
  • Vairāk nekā 100 uzstādīšanas partneri
Specifikācija
Zīmols
Kenda
Modelis
K3201 Mastadon HT
Izmērs
26X11 R14 56N (280R14) Mainīt
Detaļas
8PR, E-mark
Kategorija
Darba/Bezceļu
Klientu atsauksmes
2 atsauksmes
EAN
4713309159633
HSN
254J3064
Apraksts

Jūsu jaunie UTV blakus blakus riepas ir šeit! Kenda K3201 Mastadon HT riepas, kas ir daļa no pilnīgi jaunās Mastodon sērijas, ir izstrādātas, lai būtu izcilākās riepas grūtām trasēm un reljefiem, ko izmanto ATV, UTV un SXS blakus blakus. Protektora modelis, kas iedvesmojies no vieglo kravas automašīnu riepām, nodrošina ļoti mīkstu braukšanu pa dažādām virsmām, no cieta līdz vidēja. Izgatavotas, lai izciltu gan tuksneša apstākļos un augstā ātrumā, gan grūtos un šaurās reljefos. 8 slāņu radiālais pārklājums nodrošina optimālu izturību pret pārduršanu, nodrošinot kvalitatīvu braukšanu, kas ir līdzvērtīga profesionāļu braukšanai.

Bieži uzdotie jautājumi: Montāža

Jums ir divas piegādes iespējas, veicot pasūtījumu:

Piegāde uz jūsu izvēlēto adresi: jūs varēsiet aizvest savus riepas uz vienu no mūsu partneru centriem, lai veiktu montāžas pakalpojumu.

Piegāde uz montāžas staciju: partneris sazināsies ar jums tiklīdz saņems jūsu pasūtījumu, lai vienotos par tikšanos un veiktu montāžas pakalpojumu.

Partneru tarifi ir norādīti pasūtījuma veikšanas laikā. Tādējādi jūs varēsiet izvēlēties visizdevīgāko un ērtāko variantu.

Mūsu partneri
Piegādes izmaksas ir bezmaksas, iegādājoties pāris riepas, un vienmēr bezmaksas motociklu riepām.
DHL GLS DPD UPS Chronopost
Mūsu maksājumu metodes
Savu pasūtījumu varat norēķināties, izmantojot šādus maksāšanas veidus:
Visa Mastercard Maestro Visa electron Paypal Paypal Paypal Sepa
2 klientu komentāri
4 no 5 zvaigznēm
Kvalitāte/cena
5/5
Stabilitāte
5/5
Trokšņa līmenis
2.5/5
Kalpošanas ilgums
5/5
Šķēršļu pārvarēšana
4.5/5
Saķere ar asfaltu
3.5/5
Izturība pret pārduršanu
4/5
Vibrācijas
3.5/5
Lietotāju atsauksmes

Lai varētu novērtēt šo produktu, jums iepriekš jāveic pasūtījums. Informējam, ka atsauksmes, kas atstātas mājaslapā, tiek kontrolētas. Atsauksmes tiek kārtotas tikai hronoloģiskā secībā.


Atsauksme no hordos
4/5

Ļoti labs kalpošanas laiks, izcilš uzvedība dziļā blāķī. Tomēr tas nemīl vispār asfaltu, ļoti trokšņains un slidens, turklāt ātri nolietojas šajās apstākļos. Īstas teritorijas riepas, kurās tas izceļas.

Ceļa vieds: Apvidus apstākļi - Braukšana: Sporta - Transportlīdzeklis: Can-am X3 - Nobraukums: 4000 km
Atsiliepimas pateiktas 21.01.24 autoriaus hordos po pirkimo patirties 16.09.23 Tulkotu atsauksmi iesniedza hordos 21.01.24, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 16.09.23 - skatīt oriģinālu (ungāru) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Atsauksme no Murphy
4/5

Šis riepa ir tiešām labs riepa. Izturīgs pret caurlaidēm. Šai riepai ir labs nobraukums/nodilums attiecība. Vienīgais trūkums ir tas, ka tā vibrē, ja jūs tos nelaikus neizmaināt no priekšējā uz aizmugurējo, bremzējot tās nodilst nevienmērīgi un tas izraisa vibrācijas. Tai ir labs saķere uz visiem sausiem un slapjiem virsmām. Ļoti ieteicams.

Ceļa vieds: Apvidus apstākļi - Braukšana: Sporta - Transportlīdzeklis: Can Am Maverick
Atsiliepimas pateiktas 07.05.21 autoriaus Murphy po pirkimo patirties 17.05.20 Tulkotu atsauksmi iesniedza Murphy 07.05.21, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 17.05.20 - skatīt oriģinālu (holandiešu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Piekļuve atbalstam

Darba laiks: Pr.-Pk. plkst. 10-18

Vai jūs vēlaties informāciju par mūsu vietni vai produktiem? Mūsu tirdzniecības komanda jūs informēs no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Datunu aizsardzība

Jūsu personīgo datu aizsardzība mums ir ļoti svarīga.

Mēs piešķiram lielu nozīmi visu informācijas, ko kopīgojat ar mums, konfidencialitātei un drošībai.
Kā viena no mūsu galvenajām prioritātēm, mēs esam ieviesuši stingrus pasākumus, lai nodrošinātu jūsu datu aizsardzību.
Tāpēc mēs aicinām jūs iepazīties ar mūsu detalizēto privātuma politiku, kurā atradīsiet visu informāciju par jūsu personīgo datu vākšanu, izmantošanu un aizsardzību.

Mēs esam apņēmušies ievērot jūsu privātumu un rūpīgi apstrādāt jūsu datus.

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.