Kenda

Kenda K585 Bounty Hunter HT Radial
280/65 R12 56N (27X11 R12) 8PR, Aizmugurējā

Kategorija :
Izklaides/Maršrutu
4.5/5 (1 atsauksmes)
Cena par vienību
218,59 
Noliktavā
  • Droša transakcija
  • Vairāk nekā 100 uzstādīšanas partneri
Specifikācija
Zīmols
Kenda
Modelis
K585 Bounty Hunter HT Radial
Izmērs
280/65 R12 56N (27X11 R12) Mainīt
Detaļas
8PR, Aizmugurējā
Kategorija
Izklaides/Maršrutu
Klientu atsauksmes
1 atsauksmes
EAN
4717294680349
HSN
253L20K7
Apraksts

Viens no labākajiem kvadraciklu riepām uz asfalta un "off-road", īpaši kluss un ļoti stabils pagriezienos, Kenda K585 Bounty Hunter HT Radial ir arī drošs manevros un agresīvs trajektorijas uzbrukumos. Tas ir paredzēts vidējiem līdz grūtiem apstākļiem, īpaši ATV side-by-side transportlīdzekļiem (ļoti liela kravnesība), tam ir biezi zobi, kas lieliski absorbē vibrācijas. "Heavy Duty" karkass ir īpaši izturīgs pret pārduršanu, braukšanas komforts un vadāmība ir tikai labāki.

Bieži uzdotie jautājumi: Montāža

Jums ir divas piegādes iespējas, veicot pasūtījumu:

Piegāde uz jūsu izvēlēto adresi: jūs varēsiet aizvest savus riepas uz vienu no mūsu partneru centriem, lai veiktu montāžas pakalpojumu.

Piegāde uz montāžas staciju: partneris sazināsies ar jums tiklīdz saņems jūsu pasūtījumu, lai vienotos par tikšanos un veiktu montāžas pakalpojumu.

Partneru tarifi ir norādīti pasūtījuma veikšanas laikā. Tādējādi jūs varēsiet izvēlēties visizdevīgāko un ērtāko variantu.

Mūsu partneri
Piegādes izmaksas ir bezmaksas, iegādājoties pāris riepas, un vienmēr bezmaksas motociklu riepām.
DHL GLS DPD UPS Chronopost
Mūsu maksājumu metodes
Savu pasūtījumu varat norēķināties, izmantojot šādus maksāšanas veidus:
Visa Mastercard Maestro Visa electron Paypal Paypal Paypal Sepa
1 klienta komentārs
4.5 no 5 zvaigznēm
Kvalitāte/cena
5/5
Stabilitāte
4/5
Trokšņa līmenis
5/5
Kalpošanas ilgums
4/5
Šķēršļu pārvarēšana
4/5
Saķere ar asfaltu
5/5
Izturība pret pārduršanu
4/5
Vibrācijas
5/5
Lietotāju atsauksmes

Lai varētu novērtēt šo produktu, jums iepriekš jāveic pasūtījums. Informējam, ka atsauksmes, kas atstātas mājaslapā, tiek kontrolētas. Atsauksmes tiek kārtotas tikai hronoloģiskā secībā.


Atsauksme no Jörg Schmidt
4/5

Labākā riepa, ar kādu esmu braucis uz asfalta un bezceļa. Citādi esmu braucis tikai ar BigHorn vairākus gadus. Manā skatījumā šī riepa uz asfalta ir ievērojami klusāka un mazāk jutīga pret slodzes izmaiņām un līkumiem. Tā nodrošina lielāku drošību vadīšanas laikā. Bezceļā tā agresīvi turas. Noteikti palikšu pie šīs riepas manam RZR.

Ceļa vieds: Apvidus apstākļi - Braukšana: Sporta - Transportlīdzeklis: Polaris RZR 1000 - Nobraukums: 10000 km
Atsiliepimas pateiktas 24.05.20 autoriaus Jörg Schmidt po pirkimo patirties 16.05.20 Tulkotu atsauksmi iesniedza Jörg Schmidt 24.05.20, pamatojoties uz pirkšanas pieredzi 16.05.20 - skatīt oriģinālu (vācu) skatīt tulkoto versiju (latviešu)
Vai jūs šīs riepas iegādātos atkārtoti?
Piekļuve atbalstam

Darba laiks: Pr.-Pk. plkst. 10-18

Vai jūs vēlaties informāciju par mūsu vietni vai produktiem? Mūsu tirdzniecības komanda jūs informēs no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Datunu aizsardzība

Jūsu personīgo datu aizsardzība mums ir ļoti svarīga.

Mēs piešķiram lielu nozīmi visu informācijas, ko kopīgojat ar mums, konfidencialitātei un drošībai.
Kā viena no mūsu galvenajām prioritātēm, mēs esam ieviesuši stingrus pasākumus, lai nodrošinātu jūsu datu aizsardzību.
Tāpēc mēs aicinām jūs iepazīties ar mūsu detalizēto privātuma politiku, kurā atradīsiet visu informāciju par jūsu personīgo datu vākšanu, izmantošanu un aizsardzību.

Mēs esam apņēmušies ievērot jūsu privātumu un rūpīgi apstrādāt jūsu datus.

Turpiniet pārlūkošanu, nepiekrītot >
Attiecībā uz sīkfailiem un citu vietnes pārlūkošanas informāciju
Riepulideris.lv (AD TYRES) un tā partneri (Google, Hotjar, Microsoft) izmanto pieslēgšanās apstiprinājumus (cookies) un citu vietnes pārlūkošanas informāciju (webstorage) vietnes darbības nodrošināšanai, pārlūkošanas vienkāršošanai, statistikas nolūkos un reklāmas kampaņu personalizēšanai. Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija tiek uzglabāta jūsu ierīcē, tā var saturēt personiska rakstura datus. Bez jūsu brīvprātīgi dotas un nepārprotami paustas piekrišanas mēs neizvietojam nekādus sīkfailus vai citu vietnes pārlūkošanas informāciju, izņemot to, kas nepieciešama vietnes darbības nodrošināšanai. Mēs saglabājam jūsu izvēli 6 mēnešus ilgu laiku periodu. Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, dodoties uz lapu Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija. Jūs varat izvēlēties turpināt pārlūkošanu bez piekrišanas sīkfailu un citas vietnes pārlūkošanas informācijas izmantošanai. Atteikšanās neierobežo piekļuvi pakalpojumiem AD TYRES. Plašāka informācija ir pieejama lapā Sīkfaili un cita vietnes pārlūkošanas informācija.
Personalizēt sīkfailus
LiveChat
Radusies kļūme. Ja tā drīzākajā laikā netiek labota, lūdzam ar mums sazināties.